Tittelforsvarer Ketil André Andreassen er blant deltakerne i NM i maskinoppvask også i år. Her sammen med daglig leder for BFSN, Joe Harald Strand. (Foto: Morten Holt)
Tittelforsvarer Ketil André Andreassen er blant deltakerne i NM i maskinoppvask også i år. Her sammen med daglig leder for BFSN, Joe Harald Strand. (Foto: Morten Holt)

Disse er klare for NM i maskinoppvask

Dette er deltakerne som er klare for den sjette utgaven av NM i maskinoppvask. Konkurransen arrangeres på Smak 2020 fra tirsdag 3. til fredag 6. mars.

Publisert
Fra NM i maskinoppvask i 2017. Ketil Andreassen i aksjon. (Foto: Morten Holt)
Fra NM i maskinoppvask i 2017. Ketil Andreassen i aksjon. (Foto: Morten Holt)

Det er innledende konkurranser tirsdag, onsdag og torsdag, der deltakerne med høyest poengsum hver dag går direkte videre til finalen fredag.

Deltakerne med 2. og 3. høyeste poengsum, konkurrerer i heat 4 hver dag, og vinneren av dette heatet går også til finalen fredag.

Det betyr at seks deltakere går videre til den avgjørende finaledagen, der det også blir en A- og B- finale, slik at alle pallvinnerne blir kåret.

Les også: Til topps i NM i maskinoppvask i 2017

Sølvvinneren fra 2017, Imad Al-Khalilli, deltar også denne gangen. (Foto: Morten Holt)
Sølvvinneren fra 2017, Imad Al-Khalilli, deltar også denne gangen. (Foto: Morten Holt)

Tirsdag 3. mars

Heat 1

Imad Al-Khalilli, DS Louise

Per Christian Gluggvatshaug, Den Glade Gris

Heat 2

Christian Monsen, ingen arbeidsgiver

Aiva Kanciute, Kleivstua

Heat 3

Ria Strand, Mortens Kro

André Jørgensen, Stine Sofie-senteret

Heat 4

De to med 2. og 3. høyeste poengsum fra tidligere på dagen.

Onsdag 4. mars

Heat 1

Mona Brudal, Best Western Leto Arena

Cecilia Sandvold, Mortens Kro

Heat 2

Nikoletta Papa, Best Western Leto Arena

Bezaneta Batalevic, Nortura

Heat 3

Daniel Fjeldbo, Den Glade Gris

Aginieska Spurgast, Nortura

Heat 4

De to med 2. og 3. høyeste poengsum fra tidligere på dagen.

Torsdag 5. mars

Heat 1

Ketil André Andreassen, Sporveien AS

Nuanmanee Phrommachan, Mortens Kro

Heat 2

Anna Adelina Teodorescu, Little Eataly Strandtorget, Lillehammer

Alpina Dumovska, Best Western Leto Arena

Heat 3

Ole Ragnar Repp, Jotunheimen Fjellstue

Krittyavee Raksapon, Mortens Kro

Heat 4

De to med 2. og 3. høyeste poengsum fra tidligere på dagen.

Fredag 6. mars

Finaler.

Reserver

Saifon Tobnok, Mortens Kro

Lik og følg gjerne magasinet Horeca på Facebook og Instagram (søkeord horecanytt)

Du kan abonnere på gratis nyhetsbrev fra magasinet Horeca/Horecanytt.no her

Her kan du abonnere på magasinet Horeca