Gunnar Hvarnes14 Tom Haga nett
Gunnar Hvarnes14 Tom Haga nett

I dag braker det løs i Genéve

I dag braker den andre utgaven av Bocuse d`Or Europe i gang, denne gangen i Genéve i Sveits. Norges deltaker Gunnar Hvarnes skal i aksjon i morgen. Han hadde den siste testen sammen med Eyvind Hellstrøm lørdag, og nå tror vi på ny norsk kokketriumf!

Publisert

Gunnar Hvarnes er Norges deltaker i Bocuse d`Or Europe 2010. (Foto: Tom Haga)

Det er få av de store favorittene som skal ut i dag, men som niende- og tiende kokk ut skal hjemmenasjonen Sveits (Franck Giovannini) og Sverige (Tommy Myllymäki).

Vi regner med at begge havner i toppen av lista når alle kokkene har gjort unna arbeidet i dag og i morgen.

Kofoed for tredje gang

De heteste favorittene, Frankrike (Jéróme Jaeglé), Norge (Gunnar Hvarnes) og Danmark (Rasmus Kofoed), skal i aksjon i morgen.

Gunnar Hvarnes har startnummer 12, og skal i aksjon som andremann tirsdag morgen, med start 08.10 i boks 2 på konkurransearenaen i Palexpo.

Horecanytt/Horeca spår at Danmark kan bli vanskelig å ha med å gjøre i år. Rasmus Kofoed deltar i Bocuse d`Or for tredje gang, og med bronse- og sølvplass de to foregående gangene, aner vi hva den kjente danskekokken har i gjære.

Gunnar Hvarnes (til venstre) sammen med Geir Skeie, som har vunnet Bocuse d`Or de to siste gangene.

Kofoed skal for øvrig aller sist ut, som nummer 20 tirsdag.

20 kokker fra 20 land skal kjempe om tittelen, og 12 beste kvalifiseres automatisk til den store finalen i Bocuse d’Or i Lyon i januar 2011, der også de andre verdensdelene er representert.

Kalv og kveite

Deltakerne vil få fem timer og 35 minutter på seg til å forberede to retter for juryen; en kjøttrett bestående av sveitsisk kalv med to garnityrer og en fiskerett med norsk Sterling-kveite, også denne med to garnityrer.

Mandag 7. juni

Her er startrekkefølgen i Bocuse d`Or Europe 2010:

1) Kroatia

Deltaker: Nikolina Loncar (Restaurant Zlatan, Koprivnicki Ivanec)

2) Østerrike

Deltaker: Roland Huber (Relais & Chateaux Mörwald Kloster, Und)

3) Tyskland

Deltaker: Ludwig Heer (Restaurant Burg Staufeneck, Göppingen)

4) Estland

Deltaker: Dmitri Rooz (Restaurant Korsaar, Tallinn)

5) Italia

Deltaker: Alberto Zanoletti (Locanda Armonia di Trescore Balneario, Lugano)

6) Island

Deltaker: Thrainn Freyr Vigfusson (Restaurant The Grillid, Reykjavik)

7) Ungarn

Deltaker: Kostyál Gábor (Hotel Helikon Keszthely, Keszthely)

8) Slovakia

Deltaker: Martin Korbelic (Restaurant Camouflage, Bratislava)

9) Sveits

Deltaker: Franck Giovannini (Restaurant Hotel de Ville, Crissier)

10) Sverige

Deltaker: Tommy Myllymäki (Restaurant Småländska Kolonin, Göteborg)

Tirsdag 8. juni

11) Spania

Deltaker: Juan Andrés Rodriguez (Restaurant El Claustro, Granada)

12) Norge

Deltaker: Gunnar Hvarnes (Restaurant Hos Ingrid/GI, Stavanger)

13) Frankrike

Deltaker: Jéróme Jaeglé (Restaurant Tetedoie, Lyon)

14) Polen

Deltaker: Rafal Jelewski (Hotel Park Pozna, Pozna)

15) Belgia

Deltaker: Jeff Beyens (Restaurant Vivendum, Dilsen Stokkem)

16) Malta

Deltaker: Kevin Bonmello (The Xara Palace Hotel, Mdina)

17) Finland

Deltaker: Matti Jämsen (Brandenburger Hof Restaurant, Berlin)

18) Nederland

Deltaker: Marco Oldervaart (Restaurant Gastronom, Zeist)

19) Storbritannia

Deltaker: Simon Hulstone (The Elephant Restaurant, Torquay)

20) Danmark

Deltaker: Rasmus Kofoed (Restaurant Geranium, København)

Horeca følger konkurransen i Genéve fortløpende