Gunnar Hvarnes og Filip A Bendi Geneve
Gunnar Hvarnes og Filip A Bendi Geneve

Aller sist ut i Bocuse dOr

Gunnar Hvarnes starter som sistemann i Bocuse d’Or 2011. De tre siste gangene har Norge startet enten først eller som nummer to andre dag, noe som har gitt god uttelling. Denne gangen har dommerne smakt seg gjennom 23 andre lands retter før Norge og Gunnar Hvarnes får servert sin fiske- og kjøttrett. I skisporet ville det ha vært en fordel. Om det er en fordel eller ikke i en matkonkurranse vil fremtiden vise.

Publisert

Gunnar Hvarnes i aksjon i boks 2 i Palexpo i Genevé i juni. I januar konkurrerer han i boks 12 - andre dag. (Foto: Heidi Fjelland)

Hvarnes ble nummer to i Bocuse d’Or Europe i Genevé i juni 2010. Da var Filip A. Bendi commis. Det er han også denne gangen.

Danmark også andre dag

Flere av de antatt hardeste konkurrentene, deriblant danske Rasmus Kofoed, som vant i Genevé, skal også konkurrere andre dag (som nummer tre andre dag).

Sveriges Tommy Myllymäki skal først ut andre dag, mens en av de andre store favorittene, hjemmenasjonen Frankrike, skal i aksjon allerede første dag (som nummer 10 første dag).

I Norges naboboks skal Spanias deltaker tilberede maten.

Startrekkefølgen

Her er startrekkefølgen i Lyon tirsdag 25. og onsdag 26. januar:

TIRSDAG 25 JANUAR

1) Indonesia

Guruh Nugraha

Restaurant: The Parklane Hotel Jakarta

Født: 15. januar 1979

Commis: Risky Hidayah (Indonesia)

Coach: Gilles Marx

President: Vindex Tengker

2) Argentina

Juan Pedro Demuru

Født: 7. april 1977

Restaurant: Demuru Restaurant

Commis: Maria Mercedes Garcia (Argentina)

Coach: Fernando José Orciani

President: Dolli Irigoyen

3) Polen

Rafal Jelewski

Restaurant: Hotel Park Poznan

Født: 12. november 1989

Commis: Bartosz Budzynski (Polen)

Coach: Piotr Lisiewski

President: Constant-Michel Labarre

4) Island

Thrainn Freyr Vigfusson

Restaurant: The Grillid restaurant

Født: 24. mai 1981

Assistant: Bjarni Siguroli Jakobsson (Island)

Coach: Hakon Mar Orvarsson

President: Sturla Birgisson

5) Belgia

Colin Gaëtan

Restaurant: Restaurant Jaloa

Født: 13. september 1977

Commis: David Glody Okita Omana (Belgia)

Coach: Roland Debuyst

President: Peter Goossens

6) Kina

Shi Jing Shen

Restaurant: Stiller`s Restaurant & Cooking

Født: 24. januar 1972

Commis: Roethlisberger Nicolas (Sveits)

Coach: Peter Hurni

President: Stefan Stiller

7) Guatemala

Nicolas Nicolas Palomo Ventura

Restaurant: Hotel Casa Santo Domingo

Født: 7. november 1983

Commis Luis Armando Tecen Gil (Guatemala)

Coach: Jorge Jorge Lamport

President: Mario Enrique Campollo Sarti

8) Nederland

Marco Poldervaart

Restaurant: De Gastronoom

Født: 29. mai 1971

Assistant: Jan Smink (Nederland)

Coach: Leendert Klaassens

President: André Van Doorn

9) Finland

Matti Jämsen

Født: 18. august 1979

Commis: Ismo Sipeläinen (Finland)

Coach: Pekka Terävä

President: Jarmo Vaha-Savo

10) Frankrike

Jerome Jaegle

Restaurant: Restaurant Tetedoie

Født: 11. februar 1979

Commis: Yannick Gallet (Frankrike)

Coach: Eric Pras

President: Eric Fréchon

11) Australia

Russell Clarke

Restaurant: Brisbane Convention Centre

Født: 15. januar 1971

Commis: Mathew Lee (Australia)

Coach: Emmanuel Renaut

President: Romain Bapst

12) Japan

Tatsuo Nakasu

Restaurant: Hotel Bleston Court

Født: 6. desember 1976

Commis: Maiko Imazawa (Japan)

Coach: Romuald Fassenet

President: Hiroyuki Hiramatsu

ONSDAG 26. JANUAR

13) Sverige

Tommy Myllymäki

Restaurant: Julita Wardshus

Født: 31. juli 1978

Commis: Johan Salestam (Sverige)

Coach: Peter Jelksater

President: Mathias Dahlgren

14) Uruguay

Alvaro Verderosa

Restaurant: Arcadia

Født: 12. juli 1971

Commis: Toel Falero (Uruguay)

Coach: Gonzalo García

President: Gustavo Alves Martínez

15) Danmark

Kofoed Rasmus

Restaurant: Geranium

Født: 22. august 1974

Commis: Frederik Rudkjøbing (Danmark)

Coach: Søren Ledet (Geranium)

President: René Redzepi (Restaurant Noma)

16) Canada

Ryan Stone

Restaurant: The West Coast Fishing Club

Født: 12. januar 1982

Commis: Talib Hudda (Canada)

Coach: Scott Jaeger

President: Simon Smotkowicz

17) Tyskland

Ludwig Heer

Restaurant: Burg Staufeneck

Født: 13. april 1981

Commis: Daniel Zahn (Tyskland)

Coach: Marian Schneider

President: Patrik Jaros

18) Sveits

Franck Giovannini

Restaurant: Hôtel de Ville, Crissier

Født: 26. april 1974

Commis: Cécile Panchaud (Sveits)

Coach: Armin Fuchs

President: Philippe Rochat

19) Storbritannia

Simon Hulstone

Restaurant: The Elephant Restaurant

Født: 2. november 1974

Commis: Jordan Bailey (Storbritannia)

Coach: Nick Vadis

President: Brian Turner

20) USA

James Kent

Restaurant: Eleven Madison Park

Født: 5. februar 1979

Commis: Thomas Allan (USA)

Coach: Mark Erickson

President: Thomas Keller

21) Italia

Alberto Zanoletti

Restaurant: Locanda Armonia

Født: 21. april 1978

Commis: Nafije Dizdari (Albania)

Coach: Federico Coria

President: Giancarlo Perbellini

22) Malaysia

See See Lay Na

Restaurant: Pacifica

Født: 14. februar 1981

Commis: Mandy Goh (Malaysia)

Coach: Marcel Kofler

President: Federico Michieletto

23) Spania

R. Morilla Juan Andrés

Restaurant: EL Claustro

Født: 14. mai 1980

Commis: Arroyo Rafael (Spania)

Coach: Felipe Joaquin

President: Pedro Subijana

24) Norge

Gunnar Hvarnes

Restaurant: Gastronomisk Institutt/Hos Ingrid

Født: 5. mai 1977

Commis: Filip August Bendi (Norge)

Coach: Steffen Engelhard, Statoil

President Norge: Eyvind Hellstrøm

Webside: Bocusedornorge.no

"