Bent Stiansen Ny bok nett
Bent Stiansen Ny bok nett

Smaker på årets nominerte produkter

49 produkter er  nominert i konkurransen Det Norske Måltid. Fem næringsforeninger og fem personer med solid matfaglig tyngde har satt sammen hver sin regionsjury og sammen har de nominert ti produkter fra hver sin region (ni produkter fra region Midti).

Publisert

Bent Stiansen leder juryen i Det Norske Måltid. (Foto: Morten Holt)

Onsdag 2. november skal en nasjonal jury bestående av Bent Stiansen, juryleder, Kari Innerå (Nordpå), Inge Johnsen (Midti), Sven Erik Renaa (Vestpå), Geir Magnus Svae (Sørpå) og Jørn Lie (Østpå) møtes på Kulinarisk Akademi i Oslo for å smake seg gjennom alle de 49 produktene. Kun 15 av de nominerte produktene, tre produkter fra hver kategori, går videre til finalen.

Harald Osa, daglig leder i Stiftelsen Norsk Matkultur og en av prosjekteierne i Det Norske Måltid, ønsker å rette en stor takk til næringsforeningene og de matfaglige personene for jobben de har gjort. - Her har de regionale juryene brukt sitt gode nettverk til å finne frem til svært gode produkter innenfor hver kategori. Jeg tror den nasjonale juryen får en vanskelig oppgave, sier Osa.

De nominerte produktene er:

Kjøtt – både råvarer og bearbeidet kjøtt med regional identitet:

Håndsurret utbeina stek av Lofotlam, Lofoten – region Nordpå

Reindyrsbiff fra Varangervilt, Bugøynes – region Nordpå

Entrecote fra Naturkjøtt, Nord-Trøndelag – region Midti

Hjort flatbiff fra Dalpro, Hitra – region Midti

Carré kotelett fra Prima Jæren, Rogaland – region Vestpå

Kalkunfilet, økologisk fra Homlagarden, Hardanger – region Vestpå

Andebryst fra Gårdsand, Vestfold – region Sørpå

Elgbratwürst fra Jens Eide, Lillesand – region Sørpå

Santa Kristina skinke fra Bøverstad gård, Stange – region Østpå

Livèche kyllingbryst fra Løken gård, Trøkstad – region Østpå

Fisk og skalldyr – både råvarer og bearbeidet fisk og skalldyr med regional identitet:

Strøm torsk fra Codfarmers, Nordland – region Nordpå

Halvors tørrfiskfilet fra Halvors tradisjonsfisk, Tromsø – region Nordpå

Klippfisk Gran Reserva fra Jakob og Johan Dybvik, Ålesund – region Midti

Kamskjell fra Seashell, Frøya – region Midti

Salma laks fra Salmon Brands, Bømlo – region Vestpå

Sterling kveite fra Marine Harvest, Hjelmeland i Ryfylke – region Vestpå

Varmrøkt ørret i olje fra Løyte gård, Drangedal – region Sørpå

Blansjert sjøkreps fra Fiskeeksperten Reinhartsen, Kristiansand – region Sørpå

Pepperlaks fra Troll Salmon, Engelsviken – region Østpå

Lagret rakfisk fra Trøsvik gård, Lomen – region Østpå

Frukt og grønt – både råvarer og bearbeidet frukt, grønt og bær med regional identitet:

Gulløyepotet fra Tromspotet, Troms – region Nordpå

Sibirgressløkolje fra Nordlysmat, Alta – region Nordpå

Crispy salat fra Frostagrønt, Frosta – region Midti

Flavance tomater fra Orre gartneri, Rogaland – region Vestpå

Tomatsaus fra Ryfylkesmak, Ryfylke – region Vestpå

Østby Asparges fra Larvik – region Sørpå

Ringerikserter fra Røyse Ringerikserter, Ringerike – region Sørpå

Sjalottløk fra Toten Løkpakkeri, Toten – region Østpå

Mandelpotet fra Auma Mandel, Alvdal – region Østpå

Ost:

Rød Kjerringøy fra Kjerringøy gård, Kjerringøy – region Nordpå

Blåtind fra Aalan gård, Lofoten – region Nordpå

Ridderost fra Tine Meierier, Tresfjord – region Midti

Jærosten fra Voll Ysteri, Jæren – region Vestpå

Kvit Undredal fra Undredal ysteri, Undredal – region Vestpå

Knåost fra Kråkeroe, Seljord – region Sørpå

Geitost fra Lega Ost, Vinje – region Sørpå

Fjelldronning fra Avdem gardsysteri, Lesja – region Østpå

Fjellgeit fra Fjellgeit BA , Vågå – region Østpå

Edel blå fra Gangstad Gårdsytseri, Inderøy – region Midti

Frukt- og bærdrikk – kun drikker uten alkohol:

Nordlysgløgg fra Nordlysmat, Alta – region Nordpå

Krøkebærsaft med sukker fra Midnattsolprodukter, Skibotn – region Nordpå

Didrikk, bringebærdrikk fra Pyntebær, Verdal – region Midti

Eplesaft fra Corona Safteri, Rotvoll, Trondheim – region Midti

Eplejuice fra Spildegarden, Hardanger – region Vestpå

Fruktjuice - bringebær og eple fra Balholm, Balestrand – region Vestpå

Eplemost av aromaepler fra Bagstevold Gård, Øvre Eiker – region Sørpå

Eplemost av Ribston fra Epleblomsten, midt i Telemark – region Sørpå

Jubileumcider fra Askim frukt- og bærpresseri, Askim – region Østpå

Ringi Gårdpresset Eple fra Øvre Ringi gård, Slependen – region Østpå

Mer informasjon om de nominerte produktene finner du på www.detnorskemaltid.no

Finalistene klare i desember

De 15 finalistene blir offentliggjort mandag 5. desember. Hvem som til slutt vinner og blir kåret til årets produkt i sin kategori, får vi vite når finalen, og siste episode av Det Norske Måltid, går på luften søndag 11. desember på TV2.

Første episode av Det Norske Måltid starter søndag 6. november klokken 20.00 på TV2.

Her skal Arne Hjeltnes og Heine Totland ta oss med på en reise i det norske matlandskapet på jakt etter noen av de beste produktene og de ivrigste matentusiastene Norge kan by på.

Pressemelding

"