Christopher Davidsen (nærmest) og Karl Erik Pallesen (nummer to fra høyre) er to av dem som er med i juryene som skal bedømme produktene i Det Norske Måltid. (Foto: Morten Holt)
Christopher Davidsen (nærmest) og Karl Erik Pallesen (nummer to fra høyre) er to av dem som er med i juryene som skal bedømme produktene i Det Norske Måltid. (Foto: Morten Holt)

Skal vurdere produktene i Det Norske Måltid

Det Norske Måltid er i gang, og juryene som skal plukke ut finalekandidatene til selve gallaen, er spekket med Bocuse d’Or-vinnere og andre mattopper.

Publisert
To av våre Bocuse d'Or-deltakere, Geir Skeie - 2009 (til venstre) og Christopher W. Davidsen - 2017, er med i juryene. Her er de fotografert i Lyon i januar i år. (Foto: Ingveig Tveranger/Det Norske Måltid)
To av våre Bocuse d'Or-deltakere, Geir Skeie - 2009 (til venstre) og Christopher W. Davidsen - 2017, er med i juryene. Her er de fotografert i Lyon i januar i år. (Foto: Ingveig Tveranger/Det Norske Måltid)

Tom Victor Gausdal, Wenche Andersen, Gunnar Jensen, Christopher W. Davidsen, Geir Skeie, Jørn Lie, Karl Erik Pallesen, Nils-Henning Nesje, Roar Hildonen, Lars Erik Vesterdal, Frode Selvaag og Einar Risvik er noen av dem som skal bedømme produktene.

10-årsjubileum

– De som melder seg på blir vurdert av de beste kokkene og matfolkene vi har her i landet. Vi i ser frem til å ha seks delfinaler i år, for å markere at vi virkelig er hele Norges måltid i Det Norske Måltids 10-årsjubileumsår, sier Kristin Austigard og Sigve Skretting, som står bak kåringen.

«Målet med kåringen er å vise frem kvalitet og å bidra til næringsutvikling. Det Norske Måltid samarbeider tett med bl.a. Nærings- og fiskeridepartementet, Landbruks- og matdepartementet, Hanen, Matmerk og Innovasjon Norge, for å få frem stolthet og kvalitet hos norske produsenter», heter det på Detnorskemaltid.no.

Les også: Det Norske Måltid - for 10. gang

Dette er de seks delfinalene

Nytt av året er at det blir seks delfinaler hvor følgende kategorier skal vurderes:

Bergen, 1. september: Årets sider og Årets godbit

Seljord, 8. september: Årets det grønne foredlet og Årets bakst

Grimstad, 9. september: Årets det grønne naturelle og Årets meieriprodukt foredlet

Trondheim, 14. september: Årets kjøtt foredlet og Årets øl

Gunnar Jensen er med i Tromsø-juryen. (Foto: Morten Holt)
Gunnar Jensen er med i Tromsø-juryen. (Foto: Morten Holt)

Tromsø, 22. september: Årets sjømat oppdrett, Årets sjømat villfanget og Årets sjømat foredlet

Oslo, 23. september: Årets kjøtt og Årets ost

Dommere 2017

Første dommervurdering i august i Stavanger: Anja Moen Hareim (TD Veen), Frode Selvaag (Ryfylkekokken), Anita Løyning (Oldermann NKL Rogaland), Mette Haugvaldstad (Matmagasinet), Jørn Lie (Leder for kokkelandslaget, Vaaghals og Gamle Raadhus), Guro H. Rognså (PhD Smak/Måltidets Hus).

Bergen, 1. september: Christopher Haatuft (Lysverket), Ragnhild Børven (matskribent og kokk) , Gunnar Nagel Dahl (Chefs Dinner Norge og lokalmatentusiast) , Frode Alræk (Søtt + Salt) og Tina Marie Dingsøyr Vik (Restaurant 1877).

Seljord, 8. september: Geir Skeie (Bocuse d’Or 2009, Brygga 11), Nils-Henning Nesje (Bondelagskokk 2017), Gunnar Bakke (Baker- og Konditorbransjens Landsforening), Anita Løyning (Oldermann NKL Rogaland) og Britt Elisabeth Fossdal (Designkokken).

Grimstad, 9. september: Geir Skeie (Gull Bocuse d’Or 2009, Brygga 11), Åse Hodne Hørsdal (USUS AS), Britt Elisabeth Fossdal(Designkokken), Hans Petter Klemmetsen (Smag og Behag), Francisca Witsø (Lindesnes Havhotell) og Anita Løyning (Oldermann NKL Rogaland).

Trondheim, 14. september: Roar Hildonen (To Rom & Kjøkken) , Lars Erik Vesterdal (NordØst), Frida Netland Berge (To Rom & Kjøkken), Christopher W. Davidsen (Sølv Bocuse d’Or 2017) og Mette Renate Evensen (Røst Teaterbistro).

Tromsø, 22. september: Karl Erik Pallesen (Fisketorget Stavanger), Miriam Ø. Jenssen (Nettmat), Gunnar Jensen (Mathallen Tromsø) og Sigrid Rafaelsen (Umami Harstad).

Oslo, 23. september: Wenche Andersen (TV2), Trine Sandberg (Matblogger/kokebokforfatter), Jørn Lie (Leder for kokkelandslaget, Vaaghals og Gamle Raadhus) og Einar Risvik (Nofima).

Finalejury i Oslo: Tom Victor Gausdal (Strand restaurant), Roar Hildonen (To Rom og Kjøkken), Wenche Andersen (TV2), Trine Sandberg (Matblogger/kokebokforfatter), Gunnar Nagel Dahl (Chefs Dinner Norge og lokalmatentusiast), Frode Selvaag (Ryfylkekokken), Jørn Lie (Leder for kokkelandslaget, Vaaghals og Gamle Raadhus) og Einar Risvik (Nofima).

I tillegg til kategoriprisene, kommer flere andre store priser som styrker markedsføring, design og profilering. Det Norske Måltids hederspris deles også ut.

Even Ramsvik skal lage finalemenyen av finaleproduktene, og det er allerede interesse for å sikre seg billetter til finalen som er 12. januar 2018 i Stavanger.

Les mer på Detnorskemaltid.no

Lik og følg gjerne magasinet Horeca/nettstedet Horecanytt.no på Facebook og Instagram (søkeord horecanytt)

Du kan abonnere på gratis nyhetsbrev fra magasinet Horeca/Horecanytt.no her

Powered by Labrador CMS