Du er her

Dette er alle lagene i Årets kokk

Dette er alle lagene som skal delta i Årets kokk og Årets unge kokk 2019 i Mathallen 24. september. Kulturminister Trine Skei Grande trakk tirsdag startrekkefølgen på et arrangement på Hotel Bristol i Oslo.
Av Morten Holt
Publisert 28.08.2019 09:29


Kulturminister Trine Skei Grande trakk startrekkefølgen i Årets kokk og Årets unge kokk. Her sammen med presidenten i Stiftelsen Årets Kokk (tidligere Bocuse d'Or Norge), Tom Victor Gausdal. (Foto: Morten Holt)

Med lag mener vi hovedkokk, commis (assistent) og coach.

Totalt stiller fem lag på «startstreken» både i Årets unge kokk og Årets kokk. Det hele foregår i Mathallen, og de unge kokkene skal i aksjon allerede fra klokka sju på morgenen. Deretter går det slag i slag hele dagen – med start for seniorkokkene klokka 14. Bedømmingen skjer i kveldingen – før det blir premieutdeling fra klokka 21 på kvelden.

Vinneren av Årets kokk blir Norges Bocuse d’Or-deltaker i Bocuse d’Or Europe i Tallinn i juni 2020 og Bocuse d’Or i Lyon i januar 2021.

Årets kokk 2019

Lag 1 – Team CAP


Rasmus Johnsen Skoglund (fra venstre), Christian A. Pettersen og Even Strandbråten Sørum. (Foto: Morten Holt)

Kokk: Christian André Pettersen (30) – Fisketorget I Stavanger

Commis: Even Strandbråten Sørum (20) – kokk på Fagn i Trondheim

Coach: Rasmus Johnsen Skoglund (29) – konseptansvarlig for AMJ Management i Bodø.

Lag 2 – Team MDK


Commis Ingrid Løland og Marius Dragsten Kjelsrud (Foto: Morten Holt)

Kokk: Marius Dragsten Kjelsrud (26) – chef de partie på Spiseriet i Stavanger konserthus.

Commis: Ingrid Løland (20) – kokk på Spiseriet i Stavanger konserthus.

Coach: Sigurdur Rangarsson (35) – Daglig leder på Spiseriet på Stavanger konserthus.

Lag 3 – Team Dalelv


Tobias Gabrielsen (fra venstre), Øyvind Bøe Dalelv og Håkon Solbakk. (Foto: Morten Holt)

Kokk: Øyvind Bøe Dalelv (29) – kjøkkensjef på Michaels, Oslo

Commis: Tobias Gabrielsen (19) – kokk på Statholdergaarden i Oslo

Coach: Håkon Solbakk (27) – kjøkkensjef på Nordøst i Trondheim

Lag 4 – Team Bendi


Eline Sofie Sunde (fra venstre), Filip August Bendi og Sebastian Myhre. (Foto: Morten Holt)

Kokk: Filip August Bendi (31) – kreativ utvikler på Hotel Bristol i Oslo.

Commis: Eline Sofie Sunde (21) – kokk på Hotel Bristol i Oslo.

Coach: Sebastian Myhre (34) – kjøkkensjef på Stallen og Fyr Bistronomi i Oslo

Lag 5 – Team Werkland


Runa Kvendseth og Håvard Werkland. (Foto: Morten Holt)

Kokk: Håvard Werkland (25) – soussjef i Speilsalen på Britannia Hotel i Trondheim.

Commis: Runa Ailin Kvendseth (22) – kokk I Speilsalen på Britannia Hotel i Trondheim.

Coach: Thomas Johansen Borgan (38) – eier av Kraft Bodega i Trondheim.

Årets unge kokk 2019

Lag 1 – Team Ekholt


Michael Svensson (fra venstre), Celine Ekholt og Na Tran. (Foto: Morten Holt)

Kokk: Celine Elisabeth Ekholt (20) – cjef de partie på Kontrast i Oslo.

Commis: Na Tran (19) – lærling på Arakataka i Oslo.

Coach: Michael Svensson (36) – kjøkkensjef på Kontrast i Oslo.

Lag 2 – Team Vartdal


Stian Gregersen (fra venstre), Aleksander Løkkeberg Vartdal og Sebastian Skauen Johnsen. (Foto: Morten Holt)

Kokk: Aleksander Løkkeberg Vartdal (24) – kjøkkensjef på Happolati i Oslo

Commis: Sebastian Skauen Johnsen (19) – lærling på Rest i Oslo.

Coach: Stian Gregersen (27) – kjøkkensjef på Stock i Oslo.

Lag 3 – Team Aron


Andreas Fjellheim (fra venstre), Aron Espeland og Pål Suarez. (Foto: Morten Holt)

Kokk: Aron Espeland (23) – kokk på Vaaghals i Oslo

Commis: Andreas Fjellheim (19) – lærling på Vaaghals i Oslo.

Coach: Pål Suarez (30) – chef/eier for Brasserie France i Oslo.

Lag 4 – Team R.H. Norway


Commis Sebastian Undheim (til venstre) og Runar Helgeland. (Foto: Morten Holt)

Kokk: Runar Helgeland (23) – soussjef for NB Sørensen i Stavanger.

Commis: Sebastian Undheim (19) – lærling hos Bevaremegvel i Stavanger.

Coach: Tony Martin (32) – kjøkkensjef for NB Sørensen i Stavanger

Lag 5 – Team Liliana


Commis Aleksandra Dawidovicz og Liliana Haaland. (Foto: Morten Holt)

Kokk: Liliana Haaland (23) – selvstendig kokk på Karmøy.

Commis: Aleksandra Dawidovicz (20) – lærling på Scandic Maritim i Haugesund.

Coach: Bjørn Hettervik (56) – kjøkkensjef for Datteren Te Lothe i Haugesund.

Vi presenterer alle lagene nærmere i dagene forut for konkurransene i Mathallen 24. september.

Dommere

Dette er juryen i Årets kokk 2019:

Rasmus Kofoed (Danmark), Esben Holmboe Bang, Kjetil Gundersen, Tom Victor Gausdal, Bent Stiansen, Lars Erik Underthun, Eyvind Hellstrøm, Odd Ivar Solvold, Charles Tjessem, Sven Erik Renaa, Gunnar Hvarnes, Ørjan Johannessen, Christopher W. Davidsen, Jens Peter Kolbeck (Danmark).

Dette er juryen i Årets unge kokk 2019:

Rasmus Kofoed, Kamilla Seidler (begge Danmark), Kari Innerå, Renee Fagerhøi, Tom Victor Gausdal, Bent Stiansen, Sven Erik Renaa og Christopher W. Davidsen.

Lik og følg gjerne magasinet Horeca på Facebook og Instagram (søkeord horecanytt)

Du kan abonnere på gratis nyhetsbrev fra magasinet Horeca/Horecanytt.no her

Her kan du abonnere på magasinet Horeca